اجراي نمایش «جوادیه» در روزهاي پاياني مرداد در تالار قشقايي

نمایش «جوادیه (بیست متری)» به کارگردانی رضا بهرامی در تالار قشقایی تئاتر شهر در روزهای پنجشنبه سی ام و جمعه سی و یکم مرداد ماه ساعت های 18 و 19:45 درروز هاي پایانی اجرای خود طی دو نوبت به صحنه خواهد رفت

به گزارش  پايگاه خبري مهرگان پرس به نقل از واحد ارتباطات، مجموعه تئاترشهر، نمایش «جوادیه (بیست متری)» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی روزهای پایانی هفته جاری طی دو نوبت میزبان مخاطبان است.

طبق برنامه ریزی انجام گرفته این نمایش  روزهای پنجشنبه سی ام و جمعه سی و یکم مرداد ماه ساعت های 18 و 19:45 پذیرای مخاطبان با در نظر گرفتن پنجاه درصد از ظرفیت تماشاگران تالار قشقایی است.

نمایش «جوادیه (بیست متری)» به نویسندگی کهبدتاراج و کارگردانی رضا بهرامی از روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته است.

در این اثر نمایشی آرش فلاحت پیشه، آیه کیانپور، امیرعدل پرور و هومن بنایی به عنوان بازیگر حضور دارنداین در حالی است که روح الله زندی فرد ( مجری طرح)، رضا خضرایی طراح نور)، کهبدتاراج طراح لباس)، محسن نجفی (مدیراجرایی)، بهار خالقی (دستیار کارگردان)، امیرحسین جلالی (مدیر صحنه )،  امیرقالیچی (روابط عمومی)، رضا جاویدی (عکاس)، عرفان پور محمدی (انتخاب موسیقیو امید علیزاده (طراح پوستر، بروشور و ساخت تیزردیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می دهند.

نمایش «جوادیه (بیست متری)» ازجمله آثاری است که نویسنده، کارگردان و گروه اجرایی کوشیده اند تا در یک بستر نمایشی واکاوی و بررسی از احوالات انسان های مختلف امروز را با تفکرات متفاوت پیش روی مخاطبان قرار دهند. این تئاتر قصه چهارنفر از بچه محل های جوادیه تهران است که در دهه شصت هرکدام زندگی خود را داشته اندآنها اکنون مرده اند اما به محله خود می آیند و خاطرات محله و زندگی خود را در گذشته روایت می کنند.