افتتاح 6 پروژه صنعت آب و برق در 3 استان کشور فردا در هفته دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران

6 پروژه صنعت آب و برق به ارزش 514.5 میلیارد تومان در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران، فردا سه‌شنبه با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو و در قالب دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال 1400 افتتاح می‌شود.

به گزارش مهرگان پرس،از 6 پروژه آماده افتتاح در این سه استان، سه پروژه برای خوزستان، دو پروژه سهم استان سیستان و بلوچستان و یک پروژه نیز در استان مازندران به صورت ویدئوکنفرانسی به بهره‌برداری خواهد رسید.
سه پروژه آماده افتتاح صنعت برق در استان خوزستان شامل "فاز اول پست 132.33 کیلوولت سردشت و خط ارتباطی آن"، "پست 132 کیلوولت GIS بیدبلند و خطوط ارتباطی آن" و "پست 132 کیلوولت پاک چوب و خط ارتباطی آن" است که در شهرستان‌های دزفول، ماهشهر و شوش با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش قدرت مانور و ایجاد رضایت عمومی افتتاح خواهد شد.
بر این اساس، پروژه‌های "فاز چهارم آب شیرین‌کن زاهدان" و" آبرسانی به 20 روستا" جهت تامین آب پایدار و سالم 5 هزار و 18 نفر جمعیت تحت پوشش در دو شهرستان تفتان و زاهدان، دو پروژه آماده افتتاح در استان سیستان و بلوچستان است.
همچنین افتتاح "سد لاستیکی لاریم" با حجم مخزن یک میلیون مترمکعب و 40 هکتار وسعت دریاچه تنها پروژه آماده افتتاح در استان مازندران است که فردا با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در قالب دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می‌شود.

منبع: پاون