برنامه‌های تبلیغات اسلامی کردستان در دهه کرامت اعلام شد

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کردستان برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان به مناسبت دهه کرامت را اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاری مهرگان درسنندج ، حجت‌الاسلام علی رستمی معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان در جمع اصحاب رسانه استان اظهار کرد: برگزاری 10 نشست بصیری در سطح شهرهای استان کردستان از جمله برنامه‌های تبلیغات اسلامی کردستان به مناسبت دهه کرامت است که ویژه اقشار تاثیرگذار، فعالان فرهنگی و غیره برگزار می‌شود.
وی برگزاری همایش طلایه‌داران تبلیغ را از دیگر فعالیت‌های دهه کرامت خواند و گفت: این مراسم نیز ویژه روحانیون و ماموستایان اهل سنت خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: همایش طلایه داران تبلیغ در سطح چهار شهرستان سقز، قروه، مریوان و سنندج با حضور روحانیون کل استان برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: همچنین مراسم ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر نیز در 10 شهرستان استان برگزار خواهد شد.
رستمی برگزاری همایش روشنگری و بصیرتی به منظور مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت دانست و اضافه کرد: این همایش نیز در شهرستان سنندج و با حضور کارکنان، مسئولان، هیئات مذهبی و کانون مداحان برگزار می‌شود.
وی اعلام کرد: اجرای پویش رای اولی‌ها در سطح استان نیز از دیگر برنامه‌های دهه کرامت است که توسط تبلیغات اسلامی کردستان برگزار می‌شود.
رئیس شورای هیئات مذهبی کردستان نیز از برگزاری 24 ویژه برنامه دهه کرامت در سطح هیئات مذهبی کردستان خبر داد و بیان کرد: سخنرانی روحانیون، مدیحه‌سرایی، مولودی‌خوانی و اهدای هدایا با دختران جوان در این ویژه برنامه‌ها انجام می‌گیرد.
نورعلی خزاعی اعلام کرد: استقبال از پرچم کاروان خادمان امام رضا(ع) توسط شورای هیئات مذهبی، اجرای چهار مراسم ویژه دهه کرامت در چهار شهرستان سنندج، کامیاران، بیجار و قروه و برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در هشت هیئت مذهبی از دیگر برنامه‌های هیئات مذهبی استان در دهه کرامت است.
وی اضافه کرد: توزیع 50 بسته معیشتی توسط خیرین در روز ولادت امام رضا(ع) بین محرومین شهر سنندج و برگزاری مراسم قرائت دعای ندیه در هشت هیئت مذهبی استان از دیگر برنامه‌های هیئات مذهبی کردستان در دهه کرامت به شمار می‌رود.
وی در پایان بیان کرد: تمامی برنامه‌های یاد شده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان برگزار خواهد شد.