یکپارچه‌سازی خدمات «بیمه» در صنعت آب و برق

تجمیع و یکپارچه‌سازی «بیمه» در صنعت آب و برق توسط شرکت مادرتخصصی ساتکاب به نمایندگی از وزارت نیرو انجام می‌شود.

به گزارش مهرگان پرس،"حسین نوری"، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی ساتکاب با اعلام این خبر گفت: به‌منظور مدیریت بهینه بیمه‌ها، یکپارچه‌سازی و مدیریت مؤثر و دریافت خدمات بهتر مطابق با اهداف وزارت نیرو، در سال گذشته مدیریت و تجمیع بیمه‌ها به ساتکاب واگذار شد که خوشبختانه در امر درمان در سال گذشته توانستیم پس از چند سال، خدمات بیمه‌ای به همکاران را افزایش دهیم، از جمله: دندانپزشکی از خانواده‌ای 2 میلیون تومان به نفری 3 میلیون تومان که در وزارت نیرو عملا هر خانواده از 2 میلیون به 10میلیون و 200 هزار تومان، عینک از 250 هزار تومان به 400 هزار تومان و همچنین لنز تماسی از 337 هزار و 500 تومان به 540 هزار تومان افزایش پیدا کرد.
وی افزود: با اجرای این طرح، توانستیم خدمات مختلف را 2 تا 5 برابر افزایش داده و همچنین علی‌رغم رشد تورم و رشد تعرفه‌های درمانی، توانستیم حق بیمه کارکنانِ خانواده صنعت آب و برق را کاهش دهیم و یکی از ویژگی‌های اقدامات سال گذشته این بود که برای نخستین بار برای بازنشستگان، جبران هزینه‌های دندانپزشکی، عینک طبی و لنز تماسی برقرار شد.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای عملیات تجمیع بیمه‌ها در سال جاری به دنبال آن هستیم، امنیت و خدمات صنعت آب و برق را از لحاظ کیفی ارتقا دهیم. بدین منظور با فراخوان صورت گرفته امید داریم بهترین بیمه گر برای صنعت آب و برق را انتخاب کنیم.

منبع: پاون