۱۷۱ هزار نفر ویژه‌برنامه شب یلدای تئاتری‌ها را دیدند

۱۷۱ هزار نفر ویژه‌برنامه شب یلدای هنرمندان تئاتر را که توسط انجمن هنرهای نمایشی ایران با همراهی اداره‌کل هنرهای نمایشی و مجموعه «روبیکا» برگزار شد، به تماشا نشستند.

به گزارش مهرگان پرس،مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با اعلام خبر تماشای ویژه‌برنامه شب یلدای هنرمندان تئاتر از سوی ۱۷۱ هزار نفر گفت: ویژه‌برنامه شب یلدای هنرمندان تئاتر با عبارت «هنر تئاتر با خانواده خود همیشه زنده است» که شامگاه گذشته، یکشنبه ۳۰ آذرماه در قالب یک اجرای مجازی برگزار شد از سوی ۱۷۱ هزار نفر به صورت آنلاین دنبال شد.

 رضا بصیرت افزود: این ویژه‌برنامه توسط انجمن هنرهای نمایشی ایران با همراهی اداره‌کل هنرهای نمایشی و مجموعه «روبیکا» به میزبانی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد و مخاطبان ذکرشده به صورت آنلاین، تمام یا بخشی از این برنامه را دنبال کردند.

ویژه‌برنامه شب یلدای هنرمندان تئاتر با عبارت «هنر تئاتر با خانواده خود همیشه زنده است» با اجرای مهران رنج‌بر برگزار شد و چند برنامه نمایشی از جمله «خیمه‌شب‌بازی» با هنرمندی امیرحسین انصافی، نقالی با هنرمندی فهیمه باروتچی، «پیش‌پرده‌خوانی یلدایی» و نمایش «خم‌بازی» با هنرمندی امیرحسین انصافی و امیرمحمد انصافی، «قصه‌گویی داستان‌های یلدا» با هنرمندی بانو کفاش‌زاده، «حافظ‌خوانی» با هنرمندی کوروش سلیمانی، «نقالی» با هنرمندی آوا فیاض خردسال‌ترین نقال دختر ایران، اجرای عروسک‌های تن‌پوش ننه‌سرما و بابانوروز و اجرای موسیقی با هنرمندی حسین جمالی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.  

این ویژه‌برنامه از ساعت ۱۴ روز گذشته، یکشنبه ۳۰ آذرماه بدون حضور مخاطب در سالن انتظار تالار اصلی مجموعه تئاتر ‌شهر از طریق اپلیکیشن روبیکا به علاقه‌مندان عرضه شد.