8 پروژه برق‌رسانی در لیکک بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

هشت پروژه برق‌رسانی شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی و محلی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مهرگان پرس،"جمال معتمدی‌زاده" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت پروژه برق‌رسانی شهری در حوزه‌های رفع نوسانات، رفع ضعف ولتاژ، توسعه، اصلاح، کاهش تلفات و تبدیل شبکه‌های سیمی به کابلی در شهر گرمسیری لیکک مرکز شهرستان بهمئی با اعتباری بیش از 43 میلیارد و 400 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.
وی کاهش نوسانات، رفع افت ولتاژ، تامین برق پایدار، کاهش سرقت‌های شبکه‌ای و ارتقای سطح رضایتمندی مشترکان برق را از مهم‌ترین اهداف افتتاح این پروژه‌ها عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اجرای این پروژه‌ها چهار هزار و 500 متر شبکه فشار متوسط، 2 هزار و 700 متر شبکه فشار ضعیف، هفت کیلومتر تبدیل شبکه‌های سیمی به کابلی و 18 دستگاه ترانسفورماتور جدید اصلاح، توسعه و احداث شده است.
معتمدی‌زاده اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی کامل ایستگاه فوق توزیع شهرستان بهمئی شاهد رفع تمام مشکلات زیرساختی صنعت برق در این شهرستان باشیم.
شهرستان گرمسیری بهمئی از شهرستان‌های شش‌گانه گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب شده که فاصله آن تا یاسوج حدود 300 کیلومتر است. تعداد مشترکان برق در این شهرستان بیش از 13 هزار مشترک است.

منبع: پاون