برق‌رسانی به ۴ کمپ اسکان موقت خوی در آذربایجان غربی/ تامین گرمایش موقت مناطق زلزله‌زده با بخاری برقی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از برق‌دار شدن چادرهای اسکان اضطراری تازه راه‌اندازی شده در شهرستان خوی خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته به همت پرسنل صنعت برق، عملیات برق‌رسانی به چهار کمپ جدید اسکان موقت در مناطق زلزله زده شهرستان خوی به اتمام رسید.

به گزارش مهرگان پرس به نقل از پاون، "طاهر کیامهر" اظهار داشت: به دنبال وقوع زلزله در شهرستان خوی و لزوم راه‌اندازی کمپ‌های اسکان موقت، چهار محل اسکان اضطراری در ورزشگاه کارگران، شهرک ولیعصر، دبیرستان رسالت و سالن شهید سلیمانی فیرورق راه اندازی و به همت تلاشگران صنعت برق عملیات کابل‌کشی و برق‌رسانی به این مراکز انجام شد.
وی ادامه داد: عملیات کابل‌کشی و برق‌رسانی به این چهار محل توسط تیم‌های عملیاتی این شرکت انجام و طی این عملیات 500 تخته چادر این محل‌های اسکان برق‌دار شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی از پای کار بودن حدود 160 نیروی این شرکت در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: از ساعات اولیه وقوع زلزله 40 تیم چهار نفره از نیروهای عملیاتی این شرکت در محل مناطق آسیب دیده مستقر و درحال خدمت‌رسانی به مردم حادثه دیده هستند.  
وی بیان کرد: هم‌اکنون برق تمام مناطق شهری و روستایی که به دلیل زلزله آسیب دیده بودند وصل شده و در این مناطق خاموشی نداریم.
کیامهر تصریح کرد: با برق‌دار شدن چادرها، امکان استفاده از وسایل گرمایشی برقی در چادرهای مناطق زلزله‌زده نیز فراهم شده است و در حال حاضر تمامی چادرهای اسکان زلزله‌زدگان از نعمت برق برخوردار هستند و به محض اضافه شدن مکان‌های جدید اسکان موقت، تیم‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آمادگی دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به برق‌رسانی این مکان‌ها اقدام کنند.