تقدیر عضو شورای شهر تهران از وزارت نیرو برای بهره‌برداری از تصفیه‌خانه ششم تهران

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در نامه‌ای به وزیر نیرو از عملکرد این وزارتخانه برای بهره‌برداری از تصفیه‌خانه ششم تهران قدردانی کرد.

ه‌گزارش پایگاه خبري مهرگان پرس به نقل از پاون، در متن نامه «زهرا صدراعظم نوری» عضو شورای شهر تهران چنین آمده است: تلاش ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترم وزارت نیرو موجب شد پروژه‌های تصفیه خانه ششم تهران و سه سامانه رینگ آبرسانی به شهر تهران على‌رغم تحریم‌های خصمانه و همه جانبه بدخواهان جمهوری اسلامی ایران به ثمر نشیند و به بهره‌برداری برسد.

در ادامه این نامه آمده است: از این رو ضمن قدردانی، تکریم و پاسداشت از تلاش‌های متخصصان معزز که با توکل بر پروردگار متعال و تکیه بر دانش فنی روز و توان داخلی برای اعتلای ایران گام برمی‌دارند این موفقیت را به جناب عالی و تمام همکارانتان به‌ویژه در شرکت آب و فاضلاب استان تهران تبریک عرض می‌کنم.

عضو شورای شهر تهران در پایان این نامه خاطرنشان کرد: امید است استمرار مدیریت علمی و هدفمند جناب عالی و تلاش و تکاپوی مجدانه آن مجموعه معظم موجب ارتقای روزافزون رضایت ملت شریف ایران و سربلندی و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران گردد.