حسن رونده مدیر بخش تئاتر استان‌های جشنواره‌ فجر شد

حسن رونده در حکمی از سوی کوروش زارعی دبیر جشنواره به‌عنوان مدیر بخش تئاتر استان‌های چهل و یکمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر منصوب و معرفی شد.

به گزارش مهرگان پرس به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر، کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در حکمی حسن رونده را به‌عنوان مدیر بخش تئاتر استان‌های چهل و یکمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«جناب آقای حسن رونده نیک می‌دانیم که تئاتر استان‌ها، مروارید تئاتر ایران است. پایه‌ها و ستون‌های اصلی تئاتر کشور بر مبنای هنر، اندیشه و خلاقیت هنرمندان استانی استوار است و بی‌شک، تقویت تئاتر استان‌ها، یعنی رشد و بالندگی و درخشش تئاتر همه ایران‌زمین. لذا نظر به تجربیات ارزشمند، تخصص و شایستگی جنابعالی در حوزه نمایش استان‌ها و ارتباط مؤثر با هنرمندان استانی، شما را به‌عنوان مدیر بخش تئاتر استان‌های چهل و یکمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با آگاهی، خلاقیت و توفیقات الهی در انجام امور محوله موفق باشید.

کوروش زارعی، دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر»

حسن رونده کارگردان، بازیگر، مدرس تئاتر و فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی و بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس مقطع کارشناسی ارشد است. یکی از سوابق حسن رونده در حوزه تئاتر استانی مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری کوروش زارعی همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن‌ماه 1401 برگزار خواهد شد.