حضور بانک صادرات ایران در نخستین نمایشگاه «هم‌افزایی برای مدیریت ایران ۱۴۰۱»

​بانک صادرات ایران با حضور در نخستین نمایشگاه و رویداد «هم‌افزایی برای مدیریت ایران ١٤٠١» به عنوان نخستین گام در مسیرِ رسیدن به دولت مردمی، دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه خدمات مالی و بانکداری را معرفی کرد.

به گزارش مهرگان پرس به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در نخستین نمایشگاه و رویداد «هم‌افزایی برای مدیریت ایران ۱۴۰۱» با برپایی غرفه ضمن اعلام آمادگی برای افزایش همکاری‌ها با مدیران شرکت‌ها، موسسات و گروه‌های دارای الگو، ایده و محصول  برای حل چالش‌های اساسی ایران، به معرفی انواع خدمات و محصولات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانکی خود برای کارآفرینان و مدیران پرداخت.

نخستین نمایشگاه و رویداد «هم‌افزایی برای مدیریت ایران ۱۴۰۱» از دوم تا چهارم مردادماه امسال در محل شبستان اصلی مصلی بزرگ تهران با حضور بانک صادرات ایران و سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها، پذیرای فعالان اقتصادی و گروه‌های نوآور و خلاق کشور است.
در این رویداد شرکت‌ها، موسسات و گروه‌های نوآور امکان شبکه‌سازی دارند تا بتوانند همکاران، رقبا و مدیران مختلف کشور را شناسایی کنند و برای طرح همکاری با آن‌ها اقدام کنند.
نخستین نمایشگاه و رویداد «هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» به همت نهاد ریاست‌جمهوری و با برپایی حدود ٨٠٠ غرفه در حال برگزاری است. در این رویداد مجموعه‌ای از بهترین شرکت‌های دانش‌بنیان، مؤسسات فرهنگی و نهادهای مردمی حضور دارند که در هشت موضوع کلان؛ فرهنگی، اجتماعی، رسانه-روابط‌عمومی-تبلیغات، بهداشت-سلامت-محیط زیست، آموزش و مشاوره، کارفرینی-اشتغال و مدیریت به ارائه راهکار، ایده و محصول خود جهت حل مسائل کشور می‌پردازند.