در مراسم رونمایی از اولین طرح «بیمه ابزار آلات صنعتی» در ایران مطرح شد

اطمینان و ارائه آرامش و حمایت از مصرف کننده بزرگترین رسالت یک شرکت هم زمان با روز «صنعت و معدن»، دهم تیرماه رونمایی از طرح«بیمه ابزار آلات صنعتی» برای اولین بار در ایران طی نشستی با حضور پروین زاهدی، مدیرکل اسبق امور بین الملل بیمه ایران برگزارشد.

به گزارش مهرگان پرس،ر این نشست زاهدی طی سخنانی در خصوص طرح جدید بیمه ابزارآلات صنعتی به عنوان یکی از طرح های نو بیمه ایران گفت: بیمه ایران در سال 1314 تاسیس شد و 86 سال سابقه فعالیت دارد و بزرگترین رسالت یک شرکت نیز اطمینان و ارائه آرامش و حمایت از مصرف کننده است.
وی افزود:در این خصوص نیز باتوجه به اهداف والای دنلکس با این شرکت قراردادی منعقد شد ، کارشناسان بیمه ایران از کیفیت این شرکت اطمینان پیدا کردند و قراردادی منعقد کردند که کلیه محصولات و کالاهای این شرکت که دارای گارانتی هستند تحت پوشش بیمه قرار گیرند.علاوه برآن خسارت زیان دیدگان تحت پوشش مالی و جانی قرارمی گیرند.
زاهدی ادامه داد:محصولات موردکارشناسی قرارگرفته و احتمال وقوع خسارت بسیارکم است ، این اطمینان را می توانیم به مشتریان بدهیم که حتما در سایت شخصی نحوه فعال سازی خرید را انجام دهند پوشش بیمه ای هم دارد و گارانتی 15 ماه اعتباردارد.
وی بیان دادشت:پروسه های اداری وقت گیر حذف شده و خسارت دیدگان بامراجعه به یکی نمایندگان سراسرکشور خسارت خود را دریافت کنند.
در ادامه این نشست محمد جعفری، مدیرعامل شرکتی دنلکس«danlex»اظهار داشت: از سال 95 استارت اولیه فعالیت ما درحوزه ابزارآلات کلید خورد و در سال 96 از محصولات و کالاهای خود رونمایی کردیم.
وی افزود:با تمرکز برکیفیت و خدماتی که به مشتریان و صنعت گران ارائه دهیم.حتی قبل از ورود به حوزه ابزارآلات صنعتی که دربخش دیگری از صنعت فعالیت داشتیم کیفیت همیشه برای ما حرف اول را زده است و براین اعتقاد بوده و هستیم که دعای خیر مردم پشتیبان ما بوده است.
مدیرعامل دنلکس گفت:حدود 15 سال است که در حوزه ابزارآلات صنعتی فعالیت داریم و تمام تلاش ما ارائه کالای باکیفیت و مرغوب به مشتریان بوده است.در طی این سالیان فعالیت با دغدغه ها و مشکلات حوزه ابزارآلات صنعتی بیشتر آشنا شدیم و بر این اساس روی کیفیت کالا کوشیدیم.
وی ادامه داد:با مشورت و نظر همکاران و کارشناسان به این نتیجه رسیدیم که خدمت بیشتری د ر این حوزه داشته باشیم.لذا از بیمه ایران کمک گرفتیم و با توجه به سابقه روشن و نام آشنای بیمه ایران در جامعه بخش گارانتی و تضمین کیفیت برعهده گرفت.
این کارآفرین گفت: گارانتی دنلکس 15 ماهه است و همزمان با بیمه فعال می شود و تلاش خواهیم کرد اعتبار گارانتی را به بیش از 15 ماه افزایش دهیم.
همچنین، حسین شهبازی مدیربازاریابی دنلکس نیز گفت:بیمه ایران به عنوان قدتمندترین پشتوانه تضمین کیفیت شرکت محسوب می شود و ما خودرامدیون مشتریان می دانیم و مسئولیت مان را سنگین تر است.
وی افزود :در آینده نزدیک بخشی از کالاهای ما در داخل کشور تولید خواهد شد.اگر تکنولوژی هم به ما آسیب رساند قبل آنکه مشتری ازما سئوال کند بیمه ایران کنارماست که امیدواریم هیچ کدام از مشتریان از بیمه استفاده نکنند.
گفتنی است، این نشست برای رونمایی از طرح «بیمه ابزار آلایت صنعتی» برای اولین بار در ایران با حضور محمدجعفری مدیرعامل شرکت ابزارآلات دنلکس (danlex) ، حسین شهبازی مدیربازاریابی این برند ،پروین زاهدی مدیرکل اسبق امورقراردادهای بین الملل بیمه ایران و نماینده بیمه ایران و جمعی از اصحاب رسانه دیروز در محل این شرکت برگزار گردید.