روزنامه سرآمد، نشریه نمونه دریایی کشور شد

روزنامه اقتصاد سرآمد به مدیر مسئولی فیروز اسماعیلی در روز جهانی دریانوردی به عنوان (نشریه دریایی نمونه کشور) انتخاب و مفتخر به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.

به گزارش مهرگان پرس، این برنامه که با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزارت راه و شهرسازی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی، شرکت ملی نفتکش ایران، سازمان شیلات ایران، انجمن های فعال حوزه دریا و جمعی از مدیران ارشد ارگان­های دریایی به مناسبت روز جهانی دریانوردی از دریاییان نمونه کشور در سال ۱۴۰۱ قدردانی شد که در این بین از فیروز اسماعیلی نژاد مدیر مسئول روزنامه اقتصادسرآمد به عنوان نشریه نمونه دریایی کشور با اهدا لوح تقدیر، تندیس روزجهانی دریانوردی و جایزه نقدی تقدیر به عمل آمد.

روزنامه اقتصادسرآمد، با شعار «سرآمد روزنامه ای برای اقتصاددریایی» سال از سال 1399 به صورت ویژه در حوزه دریا اقدام به تولید محتوا کرده است که با اولویت اقتصاد دریامحور منتشر می شود در همین راستا خوشبختانه با استقبال جامعه دریایی کشور روبرو شده است. این رسانه با تولید محتوای مختص اقتصاددریا محور دارای ضریب کیفی، نظم در انتشار مطلوب و توزیع هدفمند در ارگان های دریایی، سازمان ها، دستگاه­ها و وزارتخانه­های مرتبط فعالیت مستمر و موثر دارد. روزنامه اقتصاد سرآمد با توانمندی در معرفی پتانسیل های موجود در عرصه های مختلف دریایی سوژه های ویژه را با محتوای گفتگو محور یا میدانی، بررسی وضعیت موجود را دنبال می­کند.

همچنین با توجه به ارتباط تنگاتنگ تحریریه روزنامه اقتصاد سرآمد با کارشناسان این حوزه مهم و حیاتی و با تکیه بر تجربیات ارزشمند و کاربردی تلاش کرده با مشارکت فعالان از جمله نمایندگان مردم در شهرها و استان های ساحلی مجلس ، اعضای فراکسیون اقتصاد دریا محور مجلس،کمیته بنادر و دریانوردی مسئولیت­مان را بیش از پیش جلو برده و تا جایی که ممکن است نماینده افکار عمومی در بحث مطالبه­گری در حوزه حساس و حیاتی اقتصاد دریایی کشور باشیم.

قابل ذکر است؛ روز جهانی دریانوردی با شعار« فناوری های جدید برای کشتیرانی سبزتر» و با حضور مدیران و فعالان دریایی و دریانوردی کشور به میزبانی سازمان بنادر برگزار شد که در این مراسم از ۴۲ دریایی نمونه کشور در سال ۱۴۰۱ تقدیر به عمل آمد.