شهدا در عین مظلومیت در اوج اقتدار هستند

​​مدیرعامل بانک صادرات ایران در مراسم گرامیداشت طلبه بسیجی شهید آرمان علی‌وردی گفت: شهدا در عین مظلومیت در اوج اقتدار هستند. وظیفه داریم پاسدار خون شهدا باشیم و منش آنها را الگوی زندگی خود قرار دهیم.​

به گزارش مهرگان پرس به نقل ازروابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سیدضیاء ایمانی در مراسم یادمان شهید والامقام طلبه بسیجی آرمان علی‌وردی که با حضور مقامات لشکری و کشوری، مسئولان نهادهای فرهنگی و حوزه‌های علمیه کشور، مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران و مردم شهیدپرور در مسجد نور تهران برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: شهدا در عین مظلومیت در اوج اقتدار هستند. باید این اقتدار را پاس بداریم و قدردان شهدا باشیم. آنها با نثار خون خود سربلندی این کشور را رقم زده‌ و تضمین کرده‌اند. وظیفه داریم راه و هدف آنها را گرامی بداریم. باید منش شهدا را در زندگی الگو قرار دهیم و یاد آنها را همواره در اذهان و منش و مسلک خود حفظ کنیم.

وی اظهار کرد: همه شهدا چه شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و امنیت کشور جایگاه ارزشمندی در بین مردم و مسئولان دارند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران تاکید کرد: مدافعین امنیت مایه افتخار و اقتدار کشور هستند و امنیتی که در کشور وجود دارد، حاصل تلاش و ایثارگری این عزیزان است. اعتقاد داریم که در سایه تلاش‌ها و مجاهدت مدافعین امنیت، از نعمت امنیت برخوردار هستیم. ما همواره قدردان ایثارگری‌های این عزیزان هستیم.

وی گفت: نقش و جایگاه مدافعان امنیت در بین مردم و مسئولان نقش بی‌بدیل و اساسی است. با هوشیاری و جانفشانی و در پناه نقش بی‌نظیر آنها است که مردم احساس امنیت می‌کنند.

در این مراسم که با حضور و پیام ویژه تسلیت وزیر امور اقتصادی و دارایی و همچنین مسئولان ارشد قوه‌قضائیه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز همراه بود، حجت‌الاسلام والمسلمین علی ثمری، خطیب توانمند کشور ضمن تفسیر آیاتی از سوره احزاب قرآن‌کریم در توصیف شهادت، به مقام مظلومیت شهید علی‌وردی و جایگاه رفیع وی پرداخت.

وی گفت: طی ٤٣ سال گذشته دشمنان هر‌ آنچه در توان داشتند علیه مردم ما انجام داده‌اند و امروز به برکت خون شهدا است که هجمه‌های مختلف را پشت سر می‌گذاریم.

حجت‌الاسلام و المسلمین ثمری با تاکید بر این وعده الهی که یک قطره از خون شهدا پایمال نخواهد شد، افزود: خون شهدا حیات ابدی می‌آفریند و نشاط معنوی ایجاد می‌کند.

وی تصریح کرد: شهدا به عهدی که بسته بودند وفا کردند و حاضر نشدند عشق  به اهل بیت و امام حسین علیه‌السلام را با چیز دیگری عوض کنند.

شهید آرمان علی‌وردی فرزند عزت‌اله علی‌وردی همکار پیشکسوت بانک صادرات ایران در سن ٢١ سالگی برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.