فراخوان مشارکت در هفدهمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: هفدهمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی(GIS) در صنعت آب و برق توسط وزارت نیرو و به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اسفندماه 1401 در تهران برگزار خواهد شد

به گزارش مهرگان پرس،کامبیز ناظریان" اظهار داشت: هفدهمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) در صنعت آب و برق در اسفندماه سال‌جاری توسط وزارت نیرو و به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف دستیابی به آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی حوزه GIS در ایران و جهان و تبادل تجربیات حاصله در صنعت آب و برق کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، هوشمندسازی نرم افزار و سامانه‌ها، داده‌ها و پردازش داده‌ها، زیرساخت، شبکه و سخت افزار، راهبردی و مدیریت، داده‌های مکانی و SDI از جمله محورهای اصلی و تخصصی این کنفرانس است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از علاقه‌مندان و پژوهشگران دعوت کرد جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.7gis-c.ir مراجعه نمایند.

وی افزود: راهنمای محورها و موضوعات تخصصی این کنفرانس نیز در پیوست این فراخوان قابل دریافت است و آخرین مهلت ارسال مقالات، دهم دی‌ماه سال‌جاری است.

محورها و موضوعات هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی در صنعت اب و برق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تهران اسفند 1401

پاون