قدردانی کمیته امداد از حمایت بانک صادرات ایران در کمک به اشتغالزایی مددجویان

​رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک صادرات ایران به پاس حمایت و تلاش چشمگیر این بانک برای کمک به ایجاد اشتغال مددجویان و رفع محرومیت از جامعه قدردانی کرد.

به گزارش مهرگان پرس به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید مرتضی بختیاری گفت: مساعدت‌های بانک صادرات ایران برای جذب مطلوب منابع قرض‌الحسنه نقش مهمی در ایجاد اشتغال مولد و استقلال اقتصادی خانواده‌های نیازمند ایفا کرده و این تلاش‌ها شایسته قدردانی است.

وی افزود: توانمندسازی محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)، تقویت خودباوری در خانواده‌های نیازمند و همچنین توسعه اشتغال برای جامعه هدف در اولویت برنامه‌های این نهاد است که مساعدت بانک صادرات ایران و جذب مطلوب منابع قرض‌الحسنه موجب ایجاد اشتغال مولد و استقلال اقتصادی خانواده‌های نیازمند شده است.
بختیاری با بیان اینکه خدمت به محرومین و نیازمندان و احیای امید و شوق زندگی در جان‌های رنجدیده، توفیق بزرگی از جانب خداوند رحمان به بندگان است، افزود: به مصداق حدیث شریف «من لم یشکرالمنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل»، از بانک صادرات ایران به پاس حمایت‌های شایان توجه و تلاش چشمگیر برای جذب تسهیلات بانکی و ایجاد اشتغال مددجویان، نیازمندان و رفع محرومیت از جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک صادرات ایران قدردانی می‌کنم.