مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه مدیر جدید امور منابع آب شهرستان سنندج

مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه مدیر جدید امور منابع آب شهرستان سنندج روز یکشنبه 13 شهریور ماه 1401 با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، مدیر حراست این شرکت و تعدادی از کارکنان شهرستان سنندج، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهرگان پرس درسنندج : ، مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه مدیر جدید امور منابع آب شهرستان سنندج روز یکشنبه 13 شهریور ماه 1401 با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، مدیر حراست این شرکت و تعدادی از کارکنان شهرستان سنندج، برگزار شد.
در این مراسم مهندس عرفان مؤمن پور ضمن قدردانی از تلاش‌های 3 ساله مهندس عبدا... دولتیاری "مدیر سابق  امور منابع آب شهرستان سنندج" گفت: روحیه تلاشگر، خلاقیت در کار و خستگی ناپذیری از ارکان مهم و ضروری در امر خدمت رسانی به جامعه در صنعت آب است و امور منابع آب سنندج از جایگاه مهمی در شاکله اداری شهرستان سنندج برخوردار است.
وی همچنین بر لزوم تسهیل‌گری در ارایه خدمات به بهره‌برداران در بخش‌های مختلف شرب،کشاورزی، صنعت، خدمات و زیست محیطی تأکید کرد.
مهندس مؤمن پور ضمن استعانت از خداوند منان و آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید شهرستان سنندج، از همراهی همکاران خدوم این شهرستان تقدیر نمود و اظهار داشت: لازمه خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به متقاضیان حوزه آب، تقویت فرایندهای خدمت‌رسانی، تعامل بین‌بخشی و فرابخشی و تبیین حکمرانی صحیح آب، در جهت  نیل به اهداف سازمانی شرکت است.
در ادامه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی نیز از زحمات مدیر سابق و کارکنان امور منابع آب شهرستان سنندج تشکر کرد و اظهار داشت: آنچه که در شهرستان‌ها باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد تکریم ارباب رجوع و تسریع و شفافیت در پاسخگویی به مراجعین است.
مهندس کامران خرم افزود: با توجه به حساسیت شهرستان سنندج بعنوان مرکز استان، مدیریت این بخش با چالش‌های فراوانی روبرو می‌باشد که رسیدگی و رفع این مسائل، نیازمند تعامل و همدلی مجموعه کارکنان این شهرستان می باشد.
"عابدین شیرمحمدی" مدیر حراست و امور محرمانه شرکت آب منطقه ای کردستان نیز در این مراسم عنوان کرد: مشکلات حوزه آب مهم، زیاد و پرتنش است و ضمن رعایت حقوق شهروندان و مراجعین باید با مدیریت جهادی و تاثیرگذار به این مشکلات و موانع، فائق آمد.
پیش از این "مهندس رحمانی" نماینده مجری طرح و مدیر برخی از طرح‌های عمرانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان بود و سابقه مدیریت امور منابع آب مریوان را نیز در کارنامه خدمتی خود دارد.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات "مهندس عبدا... دولتیاری" مدیر سابق امور منابع آب شهرستان سنندج، "مهندس یدا... رحمانی" به عنوان مدیر جدید این اداره، معرفی گردید .