معرفی داوران مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر

محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان مسئولیت داوری عکس‌های سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را برعهده گرفتند.

به گزارش مهرگان پرس داوران مسابقه عکس تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر ،معرفي شدند.محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان هیات داوران مسابقه عکس تئاتر این دوره از جشنواره را تشکیل می‌دهند.

محمد ژیان

محمد ژیان متولد 1330 از عکاسان تئاتر و تلویزیون و برادر مرحوم رضا ژیان است و سابقه عکاسی از نمایشهای «لطایف عبید زاکانی» اسماعیل خلج، «مستانه»، «آتراکسیون+مرگ» و «دوستان با محبت » به کارگردانی رضا ژیان، «شنبه هفتم» سیاوش طهمورث و سریال‌های «زیر بازارچه» و «نقد و نسیه» ساخته رضا ژیان و... را در کارنامه کاری خود دارد.

سیامک زمردی مطلق

سیامک زمردی مطلق متولد 1337 در تهران عکاس سینما و تئاتر است. وی عکاسی تئاتر را از سال 67 با نمایش «مده آ» به کارگردانی قطب الدین صادقی آغاز کرده و عضویت و هیات موسس و ریاست انجمن عکاسان خانه تئاتر، مسئولیت بخش مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر در ادوار مختلف، عضویت انجمن عکاسان خانه سینما و عضویت شورای مرکزی انجمن عکاسان خانه سینما را برعهده داشته، جوایز متعددی را از آن خود کرده و سابقه برگزاری نمایش های انفرادی و گروهی را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

رضا معطریان

رضا معطریان متولد 1348 در مشهد عکاس تئاتر و خبری است. او علاوه بر عکاسی از تئاتر، سابقه دبیری عکس روزنامه‌های مختلف، دبیری بخش مسابقه و نمایشگاه عکس سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر، داوری دومین دوره عکس سال مطبوعاتی ایران و ششمین جایزه عکس شید و... را برعهده داشته است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین  مسافر آستانه بهمن 99 برگزار می شود. نشانی سایت جشنواره www.fitf.ir است.

منبع: روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر