حضور همراه اول در دومین نمایشگاه رصتا

همراه اول با مجموعه‌ای از سرویس‌ها و سکوهای دیجیتال خود به نمایشگاه رصتا می‌رود.

به گزارش مهرگان پرس از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین نمایشگاه و نخستین جشنواره «رصتا» از یکشنبه 10 دی 1402 با حضور همراه اول و همچنین سکوها و رسانه های صوت و تصویر فراگیر سراسر کشور در مصلی امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار می کند.

این رویداد که توسط سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برگزار می شود، به دنبال هم افزایی هر چه بیشتر سازمان صداوسیما و رسانه های صوت و تصویر فراگیر و همچنین معرفی ظرفیت ها و توانمندی های رسانه های صوت و تصویر فراگیر در کشور است.

همراه اول نیز به عنوان یکی از مهم ترین ارکان ارتباطی و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، با ارائه و معرفی مجموعه ای از سرویس های خود همچون «ابر همراهی»، «شاد»، «آی نو»، «آی بیمه»، «خدمات اپراتوری»، «ذره بین»، «کری گیم» و همچنین سرویس های افرانت در این رویداد حضور خواهد داشت.

این رویداد که می تواند فرصتی برای برقراری ارتباط مستقیم مخاطبان با رسانه ها، شناسایی ظرفیت های بالقوه و بالفعل فعالان زنجیره ارزش آفرینی رسانه ها، انتقال تجربه سکوهای دارای مجوز به یکدیگر، جریان سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای حرفه ای و ایجاد فضای رقابت رسانه ای بین تولیدکنندگان باشد، تا 12 دی 1402 از ساعت 10 تا 18 میزبان علاقه مندان و متخصصان این صنعت است.