انتخابات انجمن طراحان گرافیک / اعضای جدید معرفی شدند

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده‌ نوبت سوم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در خانه‌ هنرمندان ایران برگزار شد.

به گزارش مهرگان پرس،مجمع عمومی به‌طور فوق‌العاده نوبت سوم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، روز چهارشنبه ۱۰ آبان با شرکت ۵۴۱ نفر از اعضای رسمی انجمن و با تأیید نماینده وزارت کار در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

این در حالی بود که نوبت‌های اول و دوم مجمع به حد نصاب قانونی جهت برگزاری انتخابات هیأت مدیره نرسیده بود.

عباس میرزاخانی بازرس هیأت مدیره دوره قبل، به‌حدنصاب رسیدن شرکت‌کنندگان و رسمیت مجمع را اعلام کرد. سپس توضیحاتی کوتاه در مورد روند برگزاری مجمع ارائه و استعفای خود را اعلام کرد.

در این مجمع صنفی که به ریاست امرالله فرهادی برگزار شد، نامزدهای هیأت مدیره و بازرس هر کدام معرفی کوتاهی از خود داشتند و در نهایت تعداد ۵۴۱ برگه تعرفه رأی به صندوق ریخته شد که در ادوار مختلف مجامع این انجمن صنفی سابقه نداشت.

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در سال ١٣٧۶ توسط مرتضی ممیز، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی و ایرج میرزاعلیخانی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است و تا کنون ۹ دوره هیأت مدیره را پشت سر گذاشته است.

در نهایت پس از شمارش آرا زیر نظر نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعضای اصلی هیأت مدیره دوره دهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به شرح زیر اعلام شدند:

بهرام کلهرنیا با ۴۲۱ رأی، سعید باباوند با ۳۲۱ رأی، عادل صدر ممتاز با ۲۹۵ رأی، حامد بیدی با ۲۵۹ رأی، محمدرضا خاکساری با ۲۵۷ رأی، نواب قزلباش با ۲۵۷ رأی و بهداد صالحی با ۲۵۳ رأی به عنوان اعضای دهمین هیأت مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران انتخاب شدند.

همچنین حسین نوروزی با ۱۸۸ رأی به عنوان بازرس اصلی، علیرضا وکیلی ورجوی و میلاد قلیچ به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره و امیرسعید قالیچی‌ها به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

منبع: مهر