رونمایی از ویژگی منحصر به فرد اپلیکیشن تاوآویژه پارس

اپلیکیشن تاوآویژه پارس برای رزرواسیون CIP مسافری با دارابودن امکانات چک‌این مسافران به صورت self check in و امکان چت با ربات از طرف مسافر در صورت بروز مشکل و بررسی بار مانند چمدان با تعداد نصب ۳۱۵ نفر و تعداد ۱۷ هزار نفر کاربر سایت از طرف شرکت تاوآویژه پارس امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهرگان پرس ،مراسم رونمایی از اپلیکیشن تاوآویژه پارس فرودگاه امام خمینی (ره) که امسال برای اولین‌بار در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته شرکت کرد با حضور مدیرعامل شرکت و اعضای هیئت مدیره و خبرنگاران برگزار شد.
در این مراسم از برنامه کاربردی تاوآویژه پارس که ویژه رزرواسیون جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) می‌باشد، حامد احتسابی رئیس هیئت مدیره، خانم مژگان عبداللهی مشاور مدیرعامل، زهرا عبداللهی مدیر روابط عمومی، سهیل سعیدی مدیر واحد انفورماتیک و محمد حبیبی مدیر واحد پذیرش و رزرواسیون حضور داشتند.
اپلیکیشن تاوآویژه پارس برای رزرواسیون جایگاه تشریفات اختصاصی توسط بخش آی‌تی فرودگاه امام طراحی شد که امروز همراه با رونمایی تعداد ۳۰۰ کاربر آن را نصب کردند. این برنامه کاربردی بر پایه اینترنت جهانی طراحی و عرضه شده است و قابلیت دسترسی از تمام نقاط کره‌زمین را دارد. دفع حملات از طریق محدودیت کاربر در تعریف یوزر یا جلوگیری از آی‌پی با استفاده از ربات در حملات سایبری هک انجام می‌گیرد.
ویژگی جذاب این اپلیکیشن در بررسی کردن محموله مسافر به صورت آنلاین است که در این هنگام مسافر پس از حضور در جایگاه تشریفات بدون ایستادن در صف کنترل پاسپورت، همزمان با حضور ایشان در سالن لانژ تمامی عملیات فرودگاهی از تگ‌بار و وزن کردن چمدان گرفته تا کارت پرواز تمامی مراحل انجام می‌گیرد و در سالن لانژ به ایشان تحویل داده می‌شود. ضمن اینکه همراهی مسافر از سالن تشریفات تا پای پرواز با خودروی اختصاصی CIP و مشایعت پرسنل انجام می‌گیرد.
گفتنی است در ادامه این مراسم یک تفاهم‌نامه میان شرکت تاوآویژه پارس با کانون سندرم داون برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و کمک‌های آموزشی بیماران این کانون به امضاء رسید.