پیام مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت به مناسبت روز قرض الحسنه

محمد حسین حسین زاده در پیامی فرا رسیدم چهاردم اسفندماه،روز ترویج فرهنگ قرض الحسنه را تبریک گفت.

به گزارش مهرگان پرس، در متن این پیام آمده است:در تقویم رسمی کشور، چهاردهم اسفندماه به عنوان روز" ترویج فرهنگ قرض الحسنه" مزین شده تا به پشتوانه ی" قرضِ حسن" بتوانیم گام های ارزشمندی در راستای رسالت اجتماعی خود برداریم.

در یک دهه ی گذشته با تلاش و همت همه همراهان خانواده بزرگ رسالت و با هدف توسعه فرهنگ مقدس قرض الحسنه، تجارب و افتخارات بسیاری درحوزه بانکداری نوین کسب کرده ایم.
امروز نیز به عنوان تنها بانک قرض الحسنه مردمی کشور، با پیشتازی در عرصه بانکداری بدون شعبه(دیجیتال) به بیش از ۹ میلیون عضو، خدماتی شرعی،آسان و ارزان ارائه می کنیم.
از دیگر رسالت های ما این است که در کنار همراهان عزیز اعم از راهبران اجتماعی، حامیان قرض الحسنه، و رهیاران و با لبیک به رهنمودهای مقام معظم رهبری، قرض الحسنه را به عنوان ابزاری برای توسعه کسب و کارهای خرد و خانگی و بهبود کار و زندگی عموم مردم بویژه در شهرهای کوچک و روستاها به کار بگیریم.
با ارج نهادن این روز گرامی خداوند را شاکریم که توفیق خدمت در این سنگر را به ما عنایت نموده و امیدواریم بتوانیم عملکرد شایسته ای در حوزه بانکی و در چرخه اقتصادی کشور داشته باشیم.