نفرات برتر کنکور سراسری 1401 نیز به خانواده پاسارگاد ملحق شدند

رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1401 در پانزدهمین سال حمایت پیوستۀ بانک پاسارگاد از نخبگان کشور، تحت‌حمایت این بانک قرار گرفتند.

به گزارش مهرگان پرس به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای اهداف ارزشمند خود در حوزۀ مسئولیت اجتماعی و حمایت از نخبگان ملی و پرورش استعدادهای داخلی کشور عزیزمان، برای پانزدهمین سال متوالی، نفرات برتر کنکور سراسری سال 1401 در پنج گروه آزمایشی را موردحمایت خود قرار داد. بدین ترتیب بانک پاسارگاد در مراسمی که در روز یکشنبه 15آبان1401، با حضور جناب آقای دکتر مجید قاسمی مدیرعامل این بانک، نفرات برتر کنکور سراسری 1401 و خانوادۀ ایشان در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، از نفرات برتر آزمون سراسری با اهدای هدایایی شامل تخصیص بورس تحصیلی و سهام بانک پاسارگاد تقدیر به عمل آورد و بدین ترتیب نفرات برتر آزمون سراسری سال 1401 به خانوادۀ بزرگ پاسارگاد پیوستند.

در این مراسم جناب آقای دکتر قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد ضمن عرض تبریک به این عزیزان، به بیان توضیحاتی در مورد رویکرد علمی بانک پاسارگاد، فرهنگ پاسارگادی، اهمیت توجه به سرمایۀ انسانی در کشور و اقدامات انجام‌شده توسط بانک در حوزۀ علمی و آموزشی پرداختند و در این راستا توضیحاتی در مورد نحوۀ شکل‌گیری شرکت دانش‌بنیان فناپ و دانشگاه خاتم ارائه فرمودند.

در ادامه این گفت‌وگوی صمیمانه، نفرات برتر کنکور سراسری و خانواده‌های ایشان نیز ضمن قدردانی از توجه ویژۀ بانک پاسارگاد به دانش و حمایت از نخبگان ملی، اقدامات بانک در این حوزه را ارزشمند برشمردند و نظرات، ایده‌ها و برنامه‌های خود را برای توسعۀ علم و دانش در کشور عزیزمان بیان کردند.

لازم به ذکر است بانک پاسارگاد در سال جاری به‌عنوان پانزدهمین سال پیاپی از سال 1387، 221 نفر از نخبگان کنکور سراسری را تحت‌حمایت قرار داده و از ایشان تقدیر کرده است.