نمایشگاه نقاشی فصل رنگی سوما چوپانی در سنندج گشایش یافت

نمایشگاه نقاشی با عنوان فصل رنگی آثار هنرمند جوان سوما چوپانی با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری مهرگان پرس درسنندج مراسم افتتاحیه این نمایشگاه انفرادی شامگاه یکشنبه با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد.

در این نمایشگاه 32 اثر نقاشی از آخرین آثار سوما چوپانی در معرض نمایش عمومی درآمده است.
نمایشگاه فصل رنگی شامل آثار و دغدغه های هنرمند در موضوعات آزاد است و به همین دلیل در این آثار مسائل روزمره یک جوان به نمایش عمومی در آمده است.
نمایشگاه فصل رنگی از 25 مهر ماه لغایت اول آبان ماه همه روزه از ساعت 15 تا 20 در گالری پردیس سینمایی بهمن سنندج واقع در خیابان فردوسی آماده استقبال از علاقمندان است.
سوما چوپانی هنرمند جوان سنندجی متولد 1372 است و فعالیت هنری خود را از دوران دبیرستان آغاز کرده است.
وی فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک گرایش محیطی است و تاکنون فعالیت های مختلفی در بخش های نقاشی، کاریکاتور و عکاسی داشته است.
این هنرمند سنندجی که از جمله شاگران استاد فردین صادق ایوبی به شمار می رود، تاکنون در چندین نمایشگاه عکاسی و نقاشی به صورت گروهی حضور پیدا کرده است.
سوما چوپانی همچنین در نمایشگاه عکاسی دانشجویی و کاریکاتور نیز موفق به کسب عنوان برتر شده است.
نمایشگاه فصل رنگی اولین نمایشگاه فردی سوما چوپانی در رشته نقاشی به شمار می رود که تا روز اول آبان ماه در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج دایر است.
گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج با رعایت پروتکل های بهداشتی هر هفته میزان آثار هنرمندان کردستانی در رشته های مختلف تجسمی است.