تقدیر روز نهم به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

اجراهای نهمین و آخرین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به شهدای مدافع حرم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم شد.

به گزارش مهرگان پرس،اجراهای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با پاسداشت شهدای مدافع حرم و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز گذشته(یکشنبه 19 بهمن) کار خود را به پایان رساند.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه امشب(دوشنبه 20 بهمن) با برگزاری آیین اختتامیه از ساعت 18 در تالار وحدت کار به کار خود پایان می‌دهد.  

................................................................................

نکوداشت مقام شهید محسن فخری‌زاده/ اختتامیه جشنواره تئاتر فجر با رعایت محدودیت‌ شیوه‌نامه‌های بهداشتی

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر دوشنبه 20 بهمن با حضور خانواده شهید محسن فخری زاده و تقدیر از مقام شامخ این شهید در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، مراسم اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر امروز(دوشنبه 20 بهمن) با اجرای نیما کرمی در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد. در این مراسم با حضور خانواده شهید محسن فخری زاده از مقام شامخ این شهید توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر به عمل خواهد آمد.

همچنین در این مراسم بزرگداشت بهرام ابراهیمی، همایون علی‌آبادی، اختر تاجیک و جمشید داورپناه از هنرمندان پیشکسوت تئاتر برگزار می شود.

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر از سامانه تلویزیون تئاتر ایران و پلتفرم روبیکا به صورت زنده پخش خواهد شد. دراین مراسم همچنین آیتم‌های تصویری از پیش طراحی شده توسط ستاد برگزاری جشنواره نمایش داده می‌شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و همچنین به منظور حفظ سلامت هنرمندان، میهمانان و اصحاب رسانه این مراسم با محدودیت تعداد‌ حاضران همراه خواهد بود. مهمانان مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر فجر به نامزدها، هنرمندان برگزیده و جمعی از مدیران و اهالی رسانه محدود خواهد بود.

علاقه مندان همچنین می توانند در اینستاگرام جشنواره به نشانی  www.instagram.com/39thfadjrtheaterfestival صورت زنده مراسم اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را دنبال کنند

منبع:روابط عمومي جشنواره تاتر  فجر