سریال نگهبانان نوروز‌ در شبکه اصالت و فرهنگ به روی آنتن می رود

مدیر کل صدا وسیما مرکز کردستان گفت: سریال نگهبانان نوروز‌، ‌سریالی‌ترکیبی‌(زنده، عروسکی) است که برای مخاطب کودک در سیمای مرکز کردستان در حال تولید است.

سنندج -خبرگزاری مهرگان پرس جعفرعبدالملکی در بازدید از سریال نگهبانان نوروز و دیدار با عوامل تولید گفت: صدا و سیمای مرکز کردستان تولید برنامه های با کیفیت در راستای رضایت مخاطبان را در دستور کار خود قرار داده است و سریال نگهبانان نوروز با استفاده از قالب ترکیبی زنده و عروسکی برای نخستین بار در تولید یک سریال در مرکز کردستان تجربه می شود. هرچند که می‌توان گفت با توجه به تنوع لوکیشن و فضاهای مختلف و استفاده ی خلاقانه از عروسک، نمونه¬ی چنین سریالی بطور کلی در کشور کم نظیر است.
وی با اشاره به شعار سال درباره موضوع این سریال گفت: تم اصلی سریال درباره امید و‌ استقامت در برابر مشکلات و سختی هاست. با توجه به مسأله کرونا و تاثیرات منفی آن بر زندگی و‌ معیشت مردم و مشکلات اقتصادی موجود، ضرورت پرداختن به مسأله امید و امیدواری و تلاش و تسلیم نشدن در برابر سختی¬ها برای مخاطبان کودک که آینده سازان جامعه هستند از اهمیت بسیاری برخوردار است.
شایان ذکر است در این سریال جلوه های مختلف امیدواری و تلاش تا پیروزی در قالب داستانی جذاب و سرگرم کننده به نمایش گذاشته شده است...
سریال نگهبانان نوروز‌ به تهیه کنندگی سارا بهرامی در 13 قسمت 20 دقیقه ای تولید می شود