کد خبر: 51
چهارشنبه , 29 مرداد 1399 - 19:18

فیلم داستانی "تب پنهان" که داستان خانواده‌ای کرمانشاهی در شرایط شیوع کرونا را روایت می کند مراحل تولید خود را می گذراند

 به گزارش پايگاه خبري مهرگان پرس به نقل از نقد حال قدرت الله پورحاتمی کارگردان این فیلم داستانی با اشاره به شروع فیلم برداری این پروژه از 10 روز پیش، گفت: در حال حاضر 20 درصد کارفیلمبرداری پیش رفته و به نظر می رسد ساخت این فیلم داستانی تا دو ماه دیگر به پایان برسد.

🔹وی افزود: "تب پنهان" روایت خانواده ای کرمانشاهی است که قرار است برای زیارت امام رضا(ع) راهی مشهد شوند که به دلیل شیوع کرونا این سفر میسر نمی شود و اتفاقاتی برای این خانواده رخ می دهد.

🔹پورحاتمی با بیان اینکه ساخت این فیلم با همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه در حال انجام است، گفت: تلاش بر این است پخش این اثر از شبکه های سراسری صورت گیرد.

🔹این کارگردان کرمانشاهی با بیان اینکه درکنار کارگردانی، نویسندگی این فیلم داستانی را هم برعهده دارد، گفت: تهیه کننده این اثر "آرزو حیدری"، فیلمبردار «علی حقیقی» و مدیر تولید «پوریا منصوری» هستند و «فرشته عزیزی»، «سمیه فرزامی» و «محسن باقری» به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

🔹 ریحانه طهماسبی، علی مهدوی، آیلین اسدی، عسل پورحاتمی، حمزه عظیمی، شهریار نوری، نگین فیض‌آقایی، شراره روح پرور، شیوا جاویدفر، لاوین جمشیدی، سعید صحرایی و روژین غلامی از دیگر بازیگران این فیلم هستند