اختتامیه جشنواره ملی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: مراسم اختتامیه جشنواره ملی «عکس آب با نگاهی به آینده» روز چهارشنبه 13 اسفند سال‌جاری همزمان با روز ملی آب، در ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش مهرگان پرس، "اسماعیل افشاری" با اشاره به اینکه حدود 1500 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، گفت: پس از ارزیابی صورت گرفته از سوی هیئت داوران این دوره از جشنواره، آثار ارسالی سه نفر از شرکت‌کنندگان در بخش حرفه‌ای و سه نفر از شرکت‌کنندگان در بخش غیرحرفه‌ای به عنوان آثار منتخب این جشنواره انتخاب شده‌ و 5 نفر نیز از آثار راه یافته به نمایشگاه، شایسته تقدیر شناخته شدند که در مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس آب از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد.
وی با بیان اینکه حرکت‌های فرهنگی-اجتماعی را با زبان هنر می‌توان آسان‌تر به مردم القا کرد، افزود: جشنواره ملی عکس آب در راستای توسعه مشارکت عمومی برای نیل به اهداف وزارت نیرو در تغییر نگرش و رفتار در مصرف آب این مایه حیات، برگزار شده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان یادآور شد: ارزش اقتصادی آب، کم‌آبی، بحران آب، سازگاری با کم‌آبی، تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی، مدیریت به‌هم پیوسته منابع آب و خاک، نقش علوم اجتماعی در مدیریت مصرف، استفاده از پساب و بازچرخانی آب و غیره نیز به عنوان محورهای این دوره از جشنواره در نظر گرفته شده است.

منبع:پاون